:

Napoli

//media.voog.com/0000/0040/4993/photos/amalfi-coast-2-1.jpg
Napoli
Campania on Lõuna-Itaalia maakond, mis külgneb Türreeni merega alates Garigliano jõesuudmest kuni Policastro laheni. See on kõige suurema külastatavusega piirkond Lõuna-Itaalias meelitades igal aastal kohale suure hulga turiste ja puhkajaid.

Tänu pehmele kliimale, ranniku ilule, rikkale ajaloole, kunstile ja muidugi surematule armastusele toidu vastu on see piirkond muljetavaldav. Sügavsinine meri paitab pikal rannikujoonel hubaseid abajaid ja veest välja ulatuvaid kaljusid. Lahtesid ja abajaid on siin väga palju.

Kaks suurimat lahte – Napoli ja Salerno (kus asub ka võluv Amalfi rannik) on eraldatud Sorrento poolsaarega, mis on üle kogu maailma tuntud oma väga kõrgete kaljude, liivaranna ja rannikut valvavate kolme saarega: Ischia, Procida ja Capri.

Pea iga vaade Campania rannikulinnakestest sobib piltpostkaardiks. Piirkonnale annab palju sarmi ka Vahemere taimestik, mis põimub ajalugu meenutavate imekenade linnakestega. Suuremat osa piirkonnast katavad künkad ja mäed, tekitades mulje nagu rannikulinnakesed lausa kerkiksid merest küngastele, pöörates oma majade fassaadid mere ja päikese poole.

Campania ilm ja kliima on Vahemere piirkonnale omane. Suved on kuivad ja soojad, temperatuur võib tõusta üle 30 kraadi. Talved on jahedamad ja vihmarikkad, luues suurepäraseid tingimusi taimestikule.

Napoli

Campania piirkonna süda ja keskus – Napoli – on suuruselt pärast Roomat ja Milanot kolmas linn Itaalias, samuti on ta vanim ja kunstiliseim linn selles riigis.
Mööda Campaniat reisides võib tunduda, et Napoli paistab silma eelkõige oma müra ja lõunamaise kasimatusega, kuid ärge laske ennast sellest eksitada: Napoli vanalinn (ajalooline linn) on alates 1995. aastast kantud UNESCO maailmapärandi nimekirja, siinsed muuseumid eksponeerivad Euroopa parimaid kunstiteoseid ja arheoloogiamälestisi, aga kuningalosside ja linnuste arvukuse taustal näib isegi Rooma veidi provintsiaalsena. Kohalik toit on samuti parimaid Itaalias. Tunnustust väärivad kohalikes restoranides valmistatud makaroniroad, mereannid, kohv, maiustused ja kahtlemata pizza. See traditsiooniline itaalia roog on algselt pärit Napolist.
Napoli on üsna kontrastne linn – kõige kauni kõrval pole siin võõrad ka kärarikkad tänavad, segadus ja prügihunnikud. Napoli on Lõuna-Itaalia majandus- ja kultuurikeskus, kus tegutseb rahvusvaheline lennujaam, meresadam, keeb äritegevus ja on arenenud tööstus. Siiski, linna igapäevase elu, viltuste grafitite või müra seas üllatavad meeldivalt hinge freskod, majesteetlikud skulptuurid, ilus panoraam ja kohalike elanike spontaanne vestlus tänavatel.      

Vesuuv

Vesuuvi viimasest purskest on möödunud juba üle 70 aasta, kuid see jääb siiani kõige kuulsamaks vulkaaniks maailmas. Napolist umbes 30 kilomeetri kagusel asuvat vulkaani peetakse ikkagi aktiivseks. Tõsi, märke selle kohta, et Vesuuv võiks lähiajal müristama hakata, ei ole.
Vesuuv meelitab turiste ja uudishimulikke, kes soovivad piirkonnale kunagi palju muret tekitanud vulkaani lähemalt vaadata.
Vulkaani magavat ohtu, mida valvsalt jälgivad spetsialistid, kompenseerib vulkaani kraatrilt avanev imeline panoraam. Sealt on näha Napoli laht, osa Apenniini mägedest ja Napoli. 1995. aastal loodi vulkaani ümber Vesuuvi Rahvuspark koos üheksa erineva turismirajaga. Vesuuvi kraatri (Gran Cono) läbimõõt ulatub 700 meetrini, ümbermõõt on 12 km ja sügavus umbes 200 m. Arvatakse, et vulkaan oli varem kõrgem kui 1281 m ning purske käigus mõned mäetipud hävisid. Alates kõige suuremast ja kuulsamast purskest aastal 79, siis kui laava mattis enda alla kogu Pompei, Herculaneumi ja teised linnad, on vulkaan raputanud ümbritsevat maad tõsiselt veel umbes 30 korda.      

Pompei

Peale Vesuuvi tugevat purset aastal 79, kattus vulkaani jalamil asunud piirkonna üks tähtsamaid linnu Pompei üleni 6-7-meetrise vulkaanituha, laava ja muu püroklastilise materjali kihiga, jäädes nii pikaks ajaks varjatuks. Alles XVIII sajandi lõpus algasid seal tõsised kaevetööd. Leiud üllatasid ja šokeerisid. Võimas Vana-Rooma linn oli suurepäraselt säilinud rohkem kui 1700 aastat, aga kui arvestada kuni meie päevani, siis juba pea kaks tuhat aastat. Pole üllatav, et linn on praegu üks enimkülastatavaid sihtpunkte Lõuna-Itaalias, meelitades igal aastal kohale tuhandeid turiste. See on uskumatu võimalus jalutada kunagi õitsenud linna tänavatel, isiklikult näha arhitektuuri, templeid. Hulk maju, kus on osaliselt säilinud tööriistu ja mööblit, aitab tunnetada selle aja inimeste igapäevaelu ja olmet.

Pompei on kantud UNESCO maailmapärandi nimistusse, kuid viimastel aastatel võitleb organisatsioon koos Itaalia valitsusega tõsise väljakutsega, üritades kaitsta vabaõhu-muuseumiks saanud linna jäänuseid neid ähvardavate sügis- ja talvepaduvihmade ning muude välisfaktorite eest. Muide, väljakaevamised ei ole veel lõppenud – arheoloogid töötavad siiani ja ikka leiavad midagi uut.    
 

Capri saar

Campania piirkonna ranniku lähedal, Napoli ja Sorrento lahtede vahel, justkui veesügavusest välja sukeldunud Capri saart nimetatakse Maapealseks Paradiisiaiaks. Imelisest loodusest koos ajaloo ja muude mõnudega olid aastakümneid vaimustatud Rooma keisrid, vene revolutsionäärid, meelelahutusmaailma tähed. Nüüdki võib saarel näha mitmeid tuntuid nägusid.

Juba paleoliitikumi ajastul asustatud saar hõivati lühikeseks ajaks kreeklaste poolt, hiljem peremehetsesid seal keisrid Augustus ja Tiberius.

Puhkajate tõmbepunktiks sai Capri juba 20. sajandi keskel. Samuti on see populaarne sihtkoht päevaseks reisiks puhkuse ajal Campania piirkonnas või teistes naaberregioonides. Umbes 10 km2 suurusel saarel on kaks peamist linna: võluv Capri ja veidi rahulikum Anacapri.
Mõlemas võib kahtlemata oodata suurt turistide tulva, seetõttu on seal palju restorane, kauplusi, hotelle ja rannaäärseid baare. Kuid kõndides natuke kaugemale, populaarsetest kohvikutest ja disaineripoodidest eemale, avaneb saare unikaalne sarm: palju vanu villasid ajast murenevate seintega, kõike kattev rohelus, puud ja värvikas bugenvillea.
Seda kõike ümbritseb sinine läbipaistev vesi, mille lained paitavad vaikseid lahesoppe, kaljusid ja salapäraseid rannikukoopaid. kuri apskalo omulīgos ielīčus, klintis un noslēpumainās piekrastes alas.  
   

Rooma

Campania maakonnale suhteliselt lähedal, umbes 130 km kaugusel Baia Domiziast, ilutseb Rooma ise. Puhates ükskõik millises piirkonna kuurordis pole mingi probleem külastada Itaalia pealinna.
Rooma on kogu Itaalia kultuurikeskus pilkupüüdvate iidsete antiikehitistega, kultuuriväärtustega, arhitektuuriga, peente restoranidega ja ülemeeliku ööeluga.
Siin asuvad Colosseum, Rooma foorum, Püha Peetruse basiilika ja Vatikani muuseum. Laiuvad pargid, imelised väljakud, purskkaevud ja alleed, millega kaasnevad alati suurepäraseid roogi pakkuvad armsad toidukohad.
Lisaks kultuurile on Rooma Itaalia jaoks ka tähtis poliitiline ning religioosne keskus. Ning kahtlemata on Rooma üks ilusamaid ja inspireerivamaid pealinnu kogu maailmas.
Palju näha ja kogeda saab Roomas lihtsa jalutuskäigu ajal. Kuid ei tasu unustada, et tipphooajal on Roomas palju turiste, kes samuti soovivad sattuda linna peamistele kultuurimälestistele, seega eelnevalt koostatud kohustusliku külastuse plaan võib kiiresti osati muutuda ootamiseks järjekordades.
Rooma linn hingab hiilguses, seda on vaja ainult nautida.    

Benevento

Samanimelise provintsi pealinn Benevento asub Napolist 50 km kaugusel kirdes, peaaegu Campania piirkonna südames.
Kogu linn asub Apenniini kõrgustikul merepinnast 130 meetri kõrgusel, Kalore Iprino ja Sabato jõgede liitumiskohas. Vaatamata sellele, et linna ümbritseb palju kaasaegseid elamuid, on Benevento ilus kesklinn säilitanud hulga muinasaja pärandist.
Jalutuskäik Beneventos sarnaneb kõndimisega läbi ajaloo – leidub kõike muinasaegsest arhitektuurist kuni tänapäeva kunstini. Benevento asustati 278. aastal eKr ja see oli roomlastele oluline asula, kaubalinn, tähtis punkt Rooma ja Brindisi vahel.
Linna kuldaeg oli VIII sajandil, mil see kuulus Lombardi Suurhertsogiriigi koosseisu. XI sajandil läks linn Paavsti kontrolli alla ning jäi sinna kuni 1860. aastani.
Benevento hurmab Lõuna-Itaaliale omase stiili, säilinud iidse arhitektuuri elementide ja kirikutega. Linnas leidub nii antiikajaloo kui ka kaasaegse kunsti muuseume.  
 

Amalfi rannik

Napoli provintsi lõunaosas Sorrento poolsaarel kulgev Amalfi rannik on tõeline paradiis kaunist loodust ja ilusaid vaateid nautivatele inimestele.
Kogu rannik sarnaneb suurele terrassile smaragdrohelise Türreeni mere ja Lattari mägede jalami vahel. See on imeilus pikk rannikujoon täis armsaid linnakesi, kirikuid, kaljurahne, viinamarjaistandusi, oliivi- ja sidrunipuusalusid.
Vahemereäärset Amalfi ranniku imelist maastikut tunnustas ka UNESCO, kandes selle maailmapärandi nimistusse. Umbes 50 km. pikkust rannajoont peavad paljud kõige ilusamaks kogu Euroopas.
Amalfi ranniku kõikidest pärlitest paistavad eriti silma Positano, Amalfi ja mäe küljel asuv aedlinn Ravello.
Rannikut raamivad Sorrento ja Salerno on Amalfi peamised sadamad. Kuurortlinnad on hajutatud üle kogu ranniku, seal leidub palju häid restorane ja mugavaid hotelle. Amalfi rannik on tuntud ka oma imeliste matkaradade poolest.
   

Positano

Sorrento lähedal asub võluvalt lummavate rannikuvaadetega ilus väikelinn Positano. See on kahtlemata üks kõige fotografeeritavamaid linnu kogu Amalfi rannikul.
See asub Positano mäe kingul ja kulgeb alla otse merre. Kaljud on täis tipitud nii suuri kui väikeseid maju ning villasid, mille pleekinud virsikuvärvilised ja terrakotafassaadid vaatavad smaragdilise vee ja ranniku kohal kõrguva Santa Maria Assunta kiriku kupli poole.
Linna värvikad ja kitsad tänavad viivad alati mereni. Tänavatel paiknevad kohalikud restoranid, hotellid ja kauplused. Mood on linnas väga hinnatud.    

Vaata kõiki selle sihtkoha pakkumisi
Asukoht

Otsi omale sobiv puhkusereis

Hinnavahemik
Väljumise aeg (vali kuupäev)
Vali riik
Kõik riigid
Araabia Ühendemiraadid
Bulgaaria
Dominikaani Vabariik
Egiptus
Gruusia
Hispaania
Horvaatia
Iisrael
India
Indoneesia
Itaalia
Kreeka
Kuuba
Küpros
Makedoonia
Maldiivid
Malta
Maroko
Mauritius
Mehhiko
Montenegro
Portugal
Prantsuse Polüneesia
Prantsusmaa
Seišellid
Sri Lanka
Tai
Tansaania
Tuneesia
Türgi
Vietnam
Vali sihtkoht
Kõik sihtkohad
Abu Dhabi
Agadir
Alanya
Algarve
Antalya
Assoorid
Bali
Barcelona
Batumi
Belek
Bodrum
Bora Bora
Cancun
Costa Brava
Costa del Sol
Dahab
Djerba
Dubai
Eilat
El Gouna
Fuerteventura
Goa
Golden Sands
Gran Canaria
Horvaatia
Hurghada
Ibiza
Kefalonia
Kemer
Koh Chang
Korfu
Kos
Krabi
Kreeta
Küpros
Lanzarote
Lefkas
Madeira
Makadi Bay
Makedoonia
Maldiivid
Mallorca
Malta
Marmaris
Marsa Alam
Mauritius
Montenegro
Napoli
Nizza
Nuweiba
Pattaya
Phan Thiet
Phuket
Playa del Carmen
Porto Santo
Praia da Rocha
Punta Cana
Rhodos
Sansibar
Santorini
Seišellid
Sharm el Sheikh
Side
Sitsiilia
Sousse
Sri Lanka
Sunny Beach
Taba
Tenerife
Thessaloniki
Tuneesia
Varadero
Zakynthos
Vali tärnid
Kõik tärnid
2**
2**+
3***
3***+
4****
4*****
4****+
5*****
Vali hotell
Kõik hotellid
Creta Star
Regnum Carya Golf & SPA Resort
Acanthus & Cennet Barut Collection
ACD Wellness & SPA
Admiral
Adria
Adriana Beach Club Resort
Aeolos Beach Resort
Agapi Beach Resort
Ajman Hotel
Ajman Saray a Luxury Collection Resort
AKKA Alinda
AKKA Antedon Hotel
Akti Imperial Deluxe SPA Resort by Wyndham
Al Maha Regency Hotel Suites
Albatros Alf Leila Wa Leila
Albatros Aqua Park
Albatros Aqua Park Sharm el Sheikh
Albatros Jungle Aqua Park
Albatros Laguna Vista Resort
Albatros Palace Hotel & SPA
Albatros Palace Sharm el Sheikh
Albatros Sea World Marsa Alam
Albatros White Beach Resort
Aldemar Knossos Royal
Aldemar Royal Mare & Suites
Alexandros
Algarve Casino
Ali Baba Palace
All Senses Ocean Blue
Aloft City Center Deira Dubai
Alva Donna Exclusive Hotel & SPA
Amada Colossos Resort
Ammos Beach Hotel
Andaman Seaview
Annabella Diamond Hotel & SPA
Annabelle Beach Resort
Annika Koh Chang
Aqua Paradise Resort & Aqua Park
Aquila Rithymna Beach
Arina Beach Resort
Atlantis The Palm
Atrium Prestige Thalasso Spa Resort & Villas
Au Fond De Mer View
Avala Resort & Villas
Avra Beach Resort Hotel & Bungalows
Awa Resort Koh Chang
Ayodya Resort Bali
Azao Resort & SPA
Azul Beach Resort Montenegro by Karisma
Baia Kemer Club
Bali Garden Beach Resort
Bali Mandira Beach Resort & Spa
Bali Tropic Resort & Spa
Barcelo Concorde Green Park Palace
Barcelo Royal Beach
Baron Palace Sahl Hasheesh
Baron Resort
Barut Lara Collection
Be Cosy Apart hotel
Be Live Experience La Nina
Be Live Family Palmeiras Village
Beach Albatros Resort Hurghada
Belair Beach
Belek Beach
Bella Beach
Bella Express
Bella Vista
Bellevue
Bellis Deluxe Hotel
Beyond Resort Kata
Beyond Resort Krabi
Bitacora
Blue Horizon Palm Beach Hotel & Bungalows
Blue Sea Beach
Blue Sea Beach Resort
Blue Sea Island Resort
Bonita
Bracera
Cactus Royal SPA & Resort
California by Aycon
Calista Luxury Resort
Calypso
Capotaormina Unahotel
Caribbean World Mahdia
Carine Hotel Delfin
Carine Hotel Kumbor
Carine Hotel Park
Catalonia Bavaro Beach Golf & Casino Resorts
Catalonia Punta Cana
Chang Cliff Resort
Charmillion Club Aqua Park
Charmillion Club Resort
Charmillion Sea Life Resort
Citymax Bur Dubai
Cleopatra Luxury Resort Makadi Bay
Club Hotel Turan Prince World
Club Marco Polo
Coral Sea Sensatori
Corfu Holiday Palace
Cornelia Diamond Golf Resort & SPA
Costa Verde Hotel Club
Courtyard By Marriott Bali Nusa Dua Resort
Creta Maris Beach Resort
Crystal Aura Beach Resort & SPA
Crystal Deluxe Resort & SPA
Crystal Family Resort & SPA
Crystal Flora Beach Resort
Crystal Hotels Admiral Resort Suites & SPA
Crystal Paraiso Verde Resort
Crystal Sunrise Queen Luxury Resort & SPA
Crystal Sunset Luxury Resort & SPA
Crystal Tat Beach Golf Resort & SPA
Crystal Waterworld Resort & SPA
Cullinan Golf & Resort Belek
Daios Cove Luxury Resort & Villas
Dana Beach
Delphin Imperial
Desert Rose
Dessole Beach Resort Mui Ne
DIT Majestic Beach Resort
Domina Coral Bay Hotel & Resort
DoubleTree by Hilton Resort & Spa Marjan Island
Dubrava
Dukes The Palm, a Royal Hideaway Hotel
Eden Roc Resort Hotel
Eftalia Aqua Resort & SPA
Eftalia Marin
Eftalia Ocean
Eftalia Splash
Eftalia Village
Ela Excellence Resort Belek
Electra Palace Resort
Elite Suites By Rhodes Bay
Elounda Orama
Elysium Resort & SPA
Eri Beach & Eri Village
Esperides Beach Family Resort
Estival Eldorado Resort
Europa Beach
Falcon Hills
FIVE Palm Jumeirah
Flamingo Cancun Resort
Flamingo Grand
Fodele Beach & Water Park Holiday Resort
Four Seasons Resort Seychelles
Four Views Monumental Lido
Four Views Oasis
Gala Tenerife
Gardenia
GF Fanabe
GF Isabel
Gloria Golf Resort
Gloria Serenity Resort
Gloria Verde Resort
Golden Lotus
Golden Peak Resort & Spa Phan Thiet
Gran Caribe Sunbeach
Granada Luxury Okurcalar
Grand Mirage Resort & Thalasso Bali
Gravity Hotel & Aqua Park Sahl Hasheesh
Grecotel Amirandes Exclusive Resort
Grecotel Club Marine Palace & Aqua Park
Grecotel Corfu Imperial Luxury Beach Resort
Grecotel Creta Palace Luxury Resort
Grecotel Daphnila Bay Dassia
Grecotel Eva Palace Luxury Resort
Grecotel Lux Me Dama Dama
Grecotel Meli Palace All Inclusive Resort
Grecotel White Palace Luxury Resort
Grifid Club Hotel Bolero & Aqua Park
Grifid Encanto Beach Hotel
Grifid Hotel Arabella
Grifid Hotel Marea
Grifid Metropol
Grifid Vistamar
Guayarmina Princess
Gural Premier Belek
Gural Premier Tekirova
Harper Kuta Bali by Aston
Hawaii Le Jardin Aqua Park
Helea Family Beach Resort
Hersonissos Village
Hilton Al Hamra Beach & Golf Resort
Holiday Inn Resort Bali Benoa
Horus Paradise Luxury Resort
Hotel Troya
Hotel Turan Prince
Hovima Costa Adeje
Hovima La Pinta Beachfront Family Hotel
Hovima Santa Maria
HTP Vile Oliva
HVD Club Bor
HVD Club Miramar
HVD Reina del Mar
HVD Viva Club
Hyatt Regency Bali
Iberostar Averroes
Iberostar Bellevue
Iberostar Bouganville Playa
Iberostar Diar El Andalous
Iberostar Herceg Novi
Iberostar Las Dalias
Iberostar Playa Gaviotas
Iberostar Quetzal
Iberostar Selection Anthelia
Iberostar Selection Cancun
Iberostar Selection Kantaoui Bay
Iberostar Selection Kuriat Palace
Iberostar Selection Royal El Mansour & Thalasso
Iberostar Selection Sabila
Iberotel Costa Mares
Ibis Styles Bali Benoa
Ibis Styles Bali Legian
IC Hotels Santai Family Resort
Ikaros Beach Luxury Resort & SPA
Ikos Aria
Ikos Dassia
Imperial Resort
Impressive Resort & SPA Punta Cana
Intercontinental Bali Resort
Jannah Marina Bay Suites
Jasmine Palace
Jaz Aquamarine Resort
Jaz Belvedere
Jaz Fanara Resort & Residence
Jaz Makadi Saraya Resort
Jaz Makadina Hotel
Jaz Mirabel Beach Resort & SPA
Jaz Solaya
Jaz Tour Khalef Thalasso & Spa
Jupiter Albufeira
Jupiter Algarve
Jupiter Marina
Justiniano Club Park Conti
j´Adore Deluxe Hotel & SPA
Kacha Resort & SPA
Kahya Resort Aqua & SPA
Kalimera Kriti Hotel & Village Resort
Kamelya Selin Hotel
Kandelor
Karon Village
Kaya Palazzo Golf Resort
Kemal Bay
Kemer Barut Collection
Kemer Dream
Koh Chang Resort & SPA
Kresten Palace Hotel & Wellness
Kresten Royal Villas & SPA
Kristal
Ksenia Aparaments
La Siesta
Labranda Blue Bay Resort
Labranda Club Paradisio El Gouna
Labranda Sandy Beach Resort
Laguna Beach Alya Resort & SPA
Laphetos Beach Resort & SPA
Le Pacha Resort
Limak Arcadia Hotel & Resort
Limak Atlantis Deluxe Hotel & Resort
Limak Limra Hotel & Resort
Lindos Imperial Resort & SPA
Long Beach Resort & SPA
Lonicera Resort & SPA
Lonicera World
Lopesan Costa Bavaro Resort Spa & Casino
Lotus Muine Resort & Spa
Lou Lou a Beach Resort
lti Dolce Vita Sunshine Resort
Lujo Bodrum
Lydia Maris
Lykia World Antalya Links & Golf
Lyra Resort & SPA
Lyttos Beach
Lyttos Mare
Mahdia Palace Thalasso
Manos Maria Hotel & Apartments
Marabout
Marbella Corfu
Mareblue Beach Resort
Marhaba Royal Salem
Marina Beach
Marti Myra
MAXX Royal Belek Golf & SPA
MAXX Royal Kemer Resort
Maya Sanur Resort & Spa
Mayia Exclusive Resort & Spa
Mayor Capo di Corfu
Mediteran
Mediterraneo
Melia Bali
Melia Caribe Beach Resort
Melia Grand Hermitage
Melia Punta Cana Beach a Wellness Inclusive Resort
Melia Sunny Beach
Meraki Resort
Meraki Resort Sharm el Sheikh
Mercure Koh Chang Hideaway
Mercure Pattaya Ocean Resort
Messonghi Beach
Michell Hotel & SPA
Minamark Beach Resort & SPA
Mirage Aqua Park Resort & SPA
Mistral Bay
Mitsis Alila Resort & SPA
Mitsis Grand Hotel Beach Hotel
Mitsis Laguna Resort & SPA
Mitsis Rinela Beach Resort & Spa
Mitsis Rodos Village Beach Hotel & SPA
Montenegro Beach Resort
Movenpick El Gouna
Movenpick Resort & SPA Jimbaran Bali
Movenpick Siam Hotel Na Jomtien Pattaya
Mukarnas SPA
Muz Hotel
Mylome Luxury Hotel & Resort
Nana Golden Beach
Natai Beach Resort & SPA
Naxos Beach Sicilia Unahotels
NG Phaselis Bay
Nikki Beach Montenegro
Nikko Bali Benoa Beach
Nirvana Dolce Vita
Nirvana Mediterranean Excellence
Nour Palace Resort & Thalasso
Novostar Houda Golf Beach & Aquapark
Novotel Marsa Alam
Nox Inn Deluxe
Numa Bay Exclusive
Oasis
Oba Star
Occidental Marco Polo
Ocean Star Resort
Ole Tropical Tenerife
Olive Garden Hotel
One Loft Hotel Kata
Orange County Resort Hotel
Oriental Pearl Beach Resort & Spa
Ossotel Legian
Paleo Art Nouveau
Palm Royale Soma Bay
Palma
Palmira Beach Resort & Spa
Palmon Bay Hotel & SPA
Paloma Grida Resort & SPA
Pamookkoo Resort
Papillon Ayscha
Papillon Belvil
Papillon Zeugma Relaxury
Paradise Beach St. Vlas
Parrotel Beach Resort
Pattaya Park Beach Resort
Peace Laguna Krabi Resort
Pegasos Club
Pegasos Resort
Pestana Alvor Praia
Pestana Alvor South Beach
Pestana Blue Alvor
Pestana Blue Alvor All Inclusive Beach & Golf Resort
Pestana Carlton Madeira Premium Ocean Resort
Pestana Ocean Bay All Inclusive Resort
Pestana Royal Premium All Inclusive Ocean & SPA Resort
Pestana Viking Resort
Pharaoh Azur Resort
Phuket Orchid Resort & SPA
Pickalbatros Aqua Blu Resort Sharm el Sheikh
Pickalbatros Beach Club Abu Soma
Pine Beach Resort
Pirates Beach Club
Prainha Clube
Premier Le Reve Hotel & SPA
Princess Andriana Resort & SPA
Princess Sun Hotel
Puri Santrian
Queen`s Park Tekirova & SPA
Radisson Blue Hotel Dubai Waterfront
Ramada Hotel & Suites by Wyndham Ajman
Reef and Beach Resort
Regency Plaza Aquapark & Spa Resort
Regent Porto Montenegro
Rehana Royal Beach & SPA
Renaissance Sharm el Sheikh Golden View Beach Resort
Rhodes Bay Resort & SPA
RIU Astoria
RIU Atoll
RIU Buena Vista
RIU Helios
RIU Helios Bay
RIU Helios Paradise
RIU Lupita
RIU Palace Sunny Beach
RIU Palace Tikida Agadir
RIU Palace Zanzibar
RIU Sri Lanka Ahungalla
Riviera Hotel & SPA
RIXOS Bab al Bahr
RIXOS Beldibi
RIXOS Premium Belek
RIXOS Premium Bodrum
RIXOS Premium Dubai
RIXOS Premium Dubrovnik
RIXOS Premium Magawish Suites & Villas
RIXOS Premium Saadiyat Island
RIXOS Premium Seagate
RIXOS Premium Tekirova
RIXOS Sharm el Sheikh
RIXOS Sungate
RIXOS The Palm Dubai
Rocamar Exclusive Hotel & Spa
Rock Water Bay Beach Resort & Spa
Rodos Princess Beach Hotel
Royal Adam & Eve
Royal Albatros Moderna
Royal Ariston
Royal Lagoons Aqua Park Resort Hurghada
Royal Singosari Kuta
Royal Thalassa Monastir
Rubi Platinum SPA Resort & Suites
Samira Club SPA & Aqua Park
Saphir
Savoy Palace
Sea Beach Resort & Aqua Park
Sea Breeze Jomtien Resort
Sea Gull
Sea Side Resort & SPA
Seaden Sea World Resort & SPA
Seahorse Resort & Spa
Selectum Family Resort
Selectum Luxury Resort
Sensitive Premium Resort
Sentido Galomar
Sentido Mamlouk Palace
Senza Hotels The Inn Resort & SPA
Serenity Makady Heights
Serry Beach Resort
Sharm Grand Plaza Resort
Sheraton Abu Dhabi Hotel and Resort
Sheraton Dubrovnik Riviera
Sheraton Jumeirah Beach Resort & Spa
Sheraton Miramar
Shores Amphoras
Siam Elegance Hotel & SPA
Side Alegria Hotel & SPA
Sindbad Club Aqua Hotel
Sousse Palace Hotel & Spa
Sousse Pearl Marriott Resort & SPA
Sphinx Resort & Aqua Park
Spice Hotel & SPA
Star Beach Village & Waterpark
Steigenberger Al Dau Beach
Steigenberger Alcazar
Steigenberger Aqua Magic
Steigenberger El Gouna
Steigenberger Marhaba Thalasso Hammamet
Steigenberger Pure Lifestyle
Steigenberger Ras Soma
Stella di Mare Beach Hotel & SPA
Stella Island Luxury Resort & SPA
Stella Palace Resort & SPA
Studio 17
Sueno Hotels Deluxe Belek
Sueno Hotels Golf Belek
Sunny Beach Resort Phan Thiet
Sunny Days Resort SPA & Aqua Park
Sunrise Aqua Joy Resort
Sunrise Grand Select Crystal Bay
Sunrise Grand Select Diamond Beach Resort
Sunrise Grand Select Montemare Resort
Sunrise Holidays
Sunrise Select Garden Beach Resort
Sunrise Select Royal Makadi Resort
Sunrise Tucana Resort- Grand Select
Susesi Luxury Resort
Swandor Topkapi Palace
SYLVAN Koh Chang
Tac Premier
Tarisa Resort & SPA
The Ixian Grand & All Suites
The Jayakarta Bali Beach Resort & Spa
The Mirage Resort & Spa
The Royal Blue
The Village Home Bali
The Village Resort & Waterpark
The Wave Resort
The Zign Hotel
Three Corners Ocean View
Titanic Beach SPA & Aqua Park
Titanic Beach SPA & Aqua Park
Titanic Deluxe Golf Belek
Titanic Mardan Palace
Titanic Palace
Titanic Resort & Aqua Park
Tivoli Carvoeiro
Trendy Lara
Tropitel Naama Bay
TTC Resort Premium Ke Ga
Union
Valamar Argosy
Vasia Beach Resort & SPA
Vidamar Resort Algarve
Vincci Marillia
Vincci Nozha Beach
VIS
Vitors Plaza
Vogue Hotel Supreme Bodrum
Voyage Belek Golf & SPA
Waldorf Astoria Ras Al Khaimah
Water Side Resort & SPA
Whala!Bavaro
Woodlands Suites
Wyndham Garden Ajman Corniche
Xanadu Makadi Bay
Xanadu Resort
Xperia Grand Bali
Xperia Saray Beach
Xperience Kiroseiz Premier Aqua Park
Zanzibar Bay Resort
Vali toitlustus
Kõik toitlustused
Söökideta
Hommikusöök
Hommiku- ja õhtusöök
Hommiku, lõuna- ja õhtusöök
Kõik hinnas
Kõik hinnas pluss
Ultra kõik hinnas